To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Olka

Dołączył: 13 Wrz 2010
Posty: 231

Polska,Niemcy,Serbia, Kanada

Również trudna grupa,z Niemcami będzie ciężko i Serbii i Polsce, jednakże po wczorajszej wygranej Serbii 3-0 nad reprezentacją Niemiecką obstawiam Polskę i Serbię Smile

PostWysłany: Wto 19:49, 28 Wrz 2010
Kaśku :)
Administrator Młodszy

Dołączył: 19 Wrz 2010
Posty: 133

Skąd: k. Łodzi

Jesteśmy już po fazie grupowej. Jak oceniacie grę Polaków na tym etapie Mistrzostw?
Ja uważam, że jest dobrze. A nawet bardzo. Oglądając dwa ostatnie mecze, były jednak takie momenty, kiedy myślałam, że na zawał padnę Razz Mam ty na myśli np. dwa ostatnie sety meczy ze Szwabami, przepraszam, Niemcami Wink Z Serbią tak samo. Przegrywali sety mimo tego, ze mieli przewagę. No cóż, ale taki jest już sport Smile

PostWysłany: Czw 15:53, 30 Wrz 2010
Olka

Posty: 231

No teraz dwaj najtrudniejsi rywale Brazylia i Bułgaria, gorzej nie mogliśmy trafić..... Ale chłopaki sobie poradzą Very Happy

PostWysłany: Czw 19:49, 30 Wrz 2010